KONST / Skulptur & konsthantverk / Träskulpturer 5602232

nr 560 2232

Träskulpturer

3 st, Wallgin & Johansson, höjd: 15-21

Kondition: slitage, skador

Utrop:

100 kr

Såld:

350 kr

måndag 12 januari 2009
kl 18:30:00